ORANGE PI WIN PLUS - MINI PC A64 QUAD CORE 2GB WIFI LINUX ANDROID
- Marka: ORANGE PI
- Ürün Kodu: ORANGE PI WIN PLUS
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺4,146.01
- Vergisiz Fiyat: ₺3,455.01
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Tek Kart Bilgisayarlar |
| Üretici Firma | ORANGE PI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| İşlemci Serisi | A64 Series |
| İşlemci Ailesi | A Series |
| İşlemci Üreticisi | Allwinner |
| İşlemci Çekirdek Tipi | ARM Cortex A53 |
| Frekans | 1.2 GHz |
| Yüklü RAM | 1 GB |
| Bellek Türü | LPDDR3 |
| Bellek Boyutu | N/A |
| Flash Bellek Boyutu | N/A |
| Normalizasyon Faktörü | N/A |
| Arayüz | N/A |
| Uzunluk | 93 mm |
| Genişlik | 60 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Besleme Voltajı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: MINI PC A64 QUAD CORE 2GB WIFI LINUX ANDROID, ORANGE PI WIN PLUS
