BAV199,215 - DIODE LOW-LEAKAGE Dual Series 160mA 75V SMT SOT23-
- Marka: NXP
- Ürün Kodu: BAV199,215
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺3.02
- Vergisiz Fiyat: ₺2.51
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Low-Leakge |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Series |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 160 mA |
| Voltaj (VRRM) | 75 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 800 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler: DIODE LOW-LEAKAGE Dual Series 160mA 75V SMT SOT23- - BAV199, 215, BAV199, 215, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular

