ME-PLCC-32-AT - IC-SOCKET 32PIN PLCC
- Marka: METHODE
- Ürün Kodu: ME-PLCC-32-AT
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺39.96
- Vergisiz Fiyat: ₺33.30
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | PLCC Soketleri |
| Üretici Firma | METHODE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 213 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 32 (4x8) Pins |
| Satır Aralığı | 22.34 mm |
| Pin Aralığı-Post | 2.54 mm |
| Pin Aralığı-Birleşme | 1.27 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Tin |
| Kontak Malzemesi | Phosphor Bronze |
| Gövde Materyali | PBT |
| Central Support | N/A |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+105 °C |
Etiketler: IC-SOCKET 32PIN PLCC - ME-PLCC-32-AT, ME-PLCC-32-AT, Entegre Soketleri

