C13869_VANESSA-B-S - LENS MULTI SPOT 1X12 295MMx16MM H:8.0MM LEDIL
- Marka: LEDIL
- Ürün Kodu: C13869_VANESSA-B-S
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺295.92
- Vergisiz Fiyat: ₺246.60
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDIL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | Round |
| LED Sayısı | 12 in 1 |
| Görüş Açısı | 17 ° |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 295 mm |
| Genişlik | 16 mm |
| Yükseklik | 7.93 mm |
Etiketler: LENS MULTI SPOT 1X12 295MMx16MM H:8.0MM LEDIL - C13869_VANESSA-B-S, C13869_VANESSA-B-S, LED Optikleri

