C13300_STRADA-2X2-T2 - LENS MULTI STREETLIGHT Z5 50MMx50MM H:6.0MM LEDIL
- Marka: LEDIL
- Ürün Kodu: C13300_STRADA-2X2-T2
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺73.11
- Vergisiz Fiyat: ₺60.93
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | LEDIL |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | 2x2 Array |
| Görüş Açısı | N/A |
| Montaj Tipi | Glue, Pin, Screw |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 50 mm |
| Genişlik | 50 mm |
| Yükseklik | 7.7 mm |
Etiketler: LENS MULTI STREETLIGHT Z5 50MMx50MM H:6.0MM LEDIL - C13300_STRADA-2X2-T2, C13300_STRADA-2X2-T2, LED Optikleri

