12768-MINI HUBBLE - LENS MULTI 1X3 ASYMMETRICAL 2 MEDIUM 75x25MM
- Marka: CARCLO
- Ürün Kodu: 12768-MINI HUBBLE
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺69.02
- Vergisiz Fiyat: ₺57.52
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | CARCLO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | Rectangular |
| LED Sayısı | 1x3 Array |
| Görüş Açısı | Asymmetric |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | Asymmetric |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 75 mm |
| Genişlik | 25 mm |
| Yükseklik | 2.9 mm |
Etiketler: LENS MULTI 1X3 ASYMMETRICAL 2 MEDIUM 75x25MM - 12768-MINI HUBBLE, 12768-MINI HUBBLE, LED Optikleri
