12765-MINI HUBBLE - LENS MULTI 2X2 ELLIPTICAL 1 MEDIUM 50x50MM CARCLO
- Marka: CARCLO
- Ürün Kodu: 12765-MINI HUBBLE
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺57.37
- Vergisiz Fiyat: ₺47.80
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | CARCLO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Renk | Clear |
| Stil | Square |
| LED Sayısı | 2x2 Array |
| Görüş Açısı | N/A |
| Montaj Tipi | N/A |
| LED Tutucu | N/A |
| Optik Desen | Elliptical |
| İlgili Ürünler | N/A |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 50 mm |
| Genişlik | 50 mm |
| Yükseklik | 2.6 mm |
Etiketler: LENS MULTI 2X2 ELLIPTICAL 1 MEDIUM 50x50MM CARCLO - 12765-MINI HUBBLE, 12765-MINI HUBBLE, LED Optikleri
