RK73B2ETTD361J - RES.(3225) 1210 360 Ohms 5% 1/2W AEC-Q200 S
- Marka: KOA SPEER
- Ürün Kodu: RK73B2ETTD361J
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺7.13
- Vergisiz Fiyat: ₺5.94
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | KOA SPEER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1210 (3225 Metric) |
| Direnç Değeri | 360 Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 1/2 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±200 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(3225) 1210 360 Ohms 5% 1/2W AEC-Q200 S - RK73B2ETTD361J, RK73B2ETTD361J, Dirençler
