D8284A - IC-8284 DIP18 INTEL
- Marka: INTEL
- Ürün Kodu: D8284A
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺88.21
- Vergisiz Fiyat: ₺73.51
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Clock Generators Entegreleri |
| Üretici Firma | INTEL |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP18 |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Besleme Akımı | 162 mA |
| Frekans | 8 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Single Chip Clock Generator and Driver |
Etiketler: IC-8284 DIP18 INTEL, D8284A

