ABS10A-13 - DIODE BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 1A 4SOPA
- Marka: DIODES
- Ürün Kodu: ABS10A-13
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺0.00
- Vergisiz Fiyat: ₺0.00
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOPA-4 |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1000 V |
| Ters Akım (25°C) | 5 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 1 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler: DIODE BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 1A 4SOPA - ABS10A-13, ABS10A-13, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular

