0154005.DR - FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC 2SMD
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: 0154005.DR
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺247.33
- Vergisiz Fiyat: ₺206.10
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | OMNI-BLOK 154 |
| Sigorta Tipi | Board Mount (Cartridge) |
| Montaj Tipi | Holder SMT |
| Kılıf / Kasa | 2-SMD, Square End Block |
| Akım Değeri | 5 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | 125 VDC |
| Tepki Süresi | Fast Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 50 A |
| Erime Değeri (I²t) | 5.566 A² s |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 9.73 mm |
| Genişlik | 5.03 mm |
| Yükseklik | 3.81 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
| Sertifikasyon | PSE, UL |
Etiketler: 0154005.DR - FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC 2SMD, 0154005.DR, Sigorta Bileşenleri

