AIVR3K10-SOP - IC-3K10 VOICE 2.2V-3.6V 10 sn SOP8 APLUS
- Marka: APLUS INTEGRATED
- Ürün Kodu: AIVR3K10-SOP
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺17.39
- Vergisiz Fiyat: ₺14.49
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Bir Defa Programlanabilir Ses Entegreleri |
| Üretici Firma | APLUS INTEGRATED |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Ses Süresi | 10 s |
| Örnekleme Frekansı | 6 kHz |
| Örnekleme Bit Sayısı | 4 Bit |
| Çalışma Voltajı | 2.2 V to 3.6 V |
| Çalışma Akımı | 4 mA |
| Programlanabilir I/O | 8 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8-bit CPU based Voice chip series |
Etiketler: IC-3K10 VOICE 2.2V-3.6V 10 sn SOP8 APLUS - AIVR3K10-SOP, AIVR3K10-SOP, Ses Entegreleri

