CD11GAL-450V3R3-10X12.5 - CAP.EL.3u3 450V 10x12.5 5MM 105C
- Marka: PCHICON
- Ürün Kodu: CD11GAL-450V3R3-10X12.5
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺4.60
- Vergisiz Fiyat: ₺3.83
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | PCHICON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | CD |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 3.3 uF |
| Voltaj Değeri | 450 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | N/A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 10 mm |
| Uzunluk | 12.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.3u3 450V 10x12.5 5MM 105C, CD11GAL-450V3R3-10X12.5
