0603SAFE096KIT - KIT RESISTOR 0603 1/10WS %1 E96 (482 VALUES)
- Marka: ROYALOHM
- Ürün Kodu: 0603SAFE096KIT
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺13,260.69
- Vergisiz Fiyat: ₺11,050.58
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Direnç Setleri |
| Üretici Firma | ROYALOHM |
| Paket Tipi | BOOK |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Özellikler | Thick Film Resistor Kits |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608) |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/10 W-S |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| İçerik Seti | 24100 Parts |
| Direnç Değeri Sayısı | 482 |
| Parça/Her Biri Direnç Değeri | 50 |
Etiketler: KIT RESISTOR 0603 1/10WS %1 E96 (482 VALUES) - 0603SAFE096KIT, 0603SAFE096KIT, Pasif Komponent Ürün Setleri
