35SVPF120M - CAP.EL.120uF 35V 10x12.6 105C 5000H SMT
- Marka: PANASONIC(EUROPE)
- Ürün Kodu: 35SVPF120M
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺103.60
- Vergisiz Fiyat: ₺86.33
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | PANASONIC(EUROPE) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Polymer |
| Seriler | SVPF |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 120 uF |
| Voltaj Değeri | 35 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 4.4 A |
| ESR @ Frekansı | 18 m Ohms @ 100~300 kHz |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 5000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 10 mm |
| Uzunluk | 12.6 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | High Voltage, Large Capacitance |
Etiketler: CAP.EL.120uF 35V 10x12.6 105C 5000H SMT - 35SVPF120M, 35SVPF120M, Kapasitörler
