Stokta Yok
NXP
BAS21SW,115 - DIODE SWITCHING Dual Series 225mA 250V SMT SOT323
₺4.10
Vergisiz Fiyat: ₺3.41
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Switching |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Series |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT323 |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 225 mA |
| Voltaj (VRRM) | 250 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 50 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
BAS21SW,115 - DIODE SWITCHING Dual Series 225mA 250V SMT SOT323
₺4.10
Hızlı Stok Bilgisi Al
