Stokta
NXP
BAS16L,315 - DIODE FAST SINGLE 215mA 100V SMT DFN1006-2
₺8.08
Vergisiz Fiyat: ₺6.74
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | High Speed Switch |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN1006-2 (SOD882) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 215 mA |
| Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 4 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
BAS16L,315 - DIODE FAST SINGLE 215mA 100V SMT DFN1006-2
₺8.08
