CM300DY-12NF - IGBT MOD.DIODE DUAL 300A 600V
- Marka: MITSUBISHI
- Ürün Kodu: CM300DY-12NF
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺4,462.62
- Vergisiz Fiyat: ₺3,718.85
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Modül IGBTler |
| Üretici Firma | MITSUBISHI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | 48x80Case |
| Teknoloji | High Power |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 300 A |
| Akım (Ic) | 300 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 89 °C |
| Voltaj | 600 V |
| VCE Sat | 1.7 V |
| Güç Tüketimi | 780 W |
| Konfigürasyon | Dual |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
Etiketler: IGBT MOD.DIODE DUAL 300A 600V - CM300DY-12NF, CM300DY-12NF, IGBTler

