V430CH8 - VARISTOR NO LEAD 430V 250A 275VAC 369VDC SMT
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: V430CH8
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺68.62
- Vergisiz Fiyat: ₺57.18
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CH |
| Kılıf / Kasa | No Lead |
| Montaj Tipi | SMT |
| Gövde Boyutu | None |
| Pin Aralığı | None |
| Varistör Voltajı(Min) | 389 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 430 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 473 V |
| Anma Akımı | 250 A |
| Enerji | 8 J |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 275 VAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 369 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 5.00 mm |
| Genişlik | 8.00 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
Etiketler: VARISTOR NO LEAD 430V 250A 275VAC 369VDC SMT - V430CH8, V430CH8, Devre, Akım ve Gerilim Koruyucular

