PSR033FL1000Z - FUSE SQUARE 1KA 700VAC/600VDC
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: PSR033FL1000Z
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺47,669.33
- Vergisiz Fiyat: ₺39,724.44
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Diğer Tip Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | POWR-SPEED PSR |
| Sigorta Tipi | Square |
| Montaj Tipi | Bolt Mount |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Akım Değeri | 1000 A |
| Voltaj (AC) | 700 VAC |
| Voltaj (DC) | 600 VDC |
| Tepki Süresi | Fast Blow |
| Kesme Kapasitesi | 200 kA @ AC. 150kA @ DC |
| Erime Değeri (I²t) | N/A |
| Gösterge | With Indicator |
| Uygulamalar | Semiconductors |
| Özellikler | Indicating |
| Sınıf | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 51 mm |
| Genişlik | 73.5 mm |
| Yükseklik | 79.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
| Sertifikasyon | CCC, CE, cURus, UL |
Etiketler: FUSE SQUARE 1KA 700VAC/600VDC - PSR033FL1000Z, PSR033FL1000Z, Sigorta Bileşenleri

