MLRR-4-17-23 - SWITCH REED SPST-NO 20W 17-23AT THT
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: MLRR-4-17-23
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺103.35
- Vergisiz Fiyat: ₺86.12
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Reed Siviçler |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | MLRR-4 |
| Montaj Tipi | THT |
| Devre | SPST-NO |
| Çalışma Aralığı | 17-23 AT |
| Güç | 20 W |
| Anahtarlama Değeri (AC) | 140 V |
| Anahtarlama Değeri (DC) | 200 V |
| Anahtarlama Akımı (AC) | 700 mA |
| Anahtarlama Akımı (DC) | 1 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: SWITCH REED SPST-NO 20W 17-23AT THT - MLRR-4-17-23, MLRR-4-17-23, Siviçler ve Anahtarlar
