2N6075BG - TRIAC DIS.4A 600V SENS.GATE TO225 THT
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: 2N6075BG
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺24.77
- Vergisiz Fiyat: ₺20.64
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO225 |
| Özellikler | Logic - Sensitive Gate |
| İletim Akımı (ITrms) | 4 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 15 mA |
| Kesim Voltajı | 600 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.4 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
Etiketler: TRIAC DIS.4A 600V SENS.GATE TO225 THT - 2N6075BG, 2N6075BG, Triyaklar
