1812L150/24MR - THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 1812 1.5A 24V SMT
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: 1812L150/24MR
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺13.40
- Vergisiz Fiyat: ₺11.17
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1812 (4532 Metric) |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 4.5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
| Tutma Akımı | 1.5 A |
Etiketler: THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 1812 1.5A 24V SMT - 1812L150/24MR, 1812L150/24MR, Sigorta Bileşenleri
