1812L035/60MR - THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 1812 350mA 60V SMT
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: 1812L035/60MR
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺56.28
- Vergisiz Fiyat: ₺46.90
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | PTC Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1812 (4532 Metric) |
| Pin Aralığı | N/A |
| Direnç (Min) | 400 m Ohms |
| Direnç (Maks) | 1.7 Ohms |
| Akım - Kesme | 700 mA |
| Tutma Akımı | 350 mA |
| Akım (Maks) | 10 A |
| Voltaj (Maks) | 60 V |
| Açma/Kapanma Süresi | 150 ms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 4.5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
Etiketler: THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 1812 350mA 60V SMT - 1812L035/60MR, 1812L035/60MR, Sigorta Bileşenleri
