1210L020WR - RESETTABLE FUSE 400mA 30V LITTELFUSE
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: 1210L020WR
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺12.11
- Vergisiz Fiyat: ₺10.09
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | PTC Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1210 (3225 Metric) |
| Pin Aralığı | N/A |
| Direnç (Min) | 800 m Ohms |
| Direnç (Maks) | 5 Ohms |
| Akım - Kesme | 400 mA |
| Tutma Akımı | 200 mA |
| Akım (Maks) | 8 A |
| Voltaj (Maks) | 30 V |
| Açma/Kapanma Süresi | 20 ms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
Etiketler: RESETTABLE FUSE 400mA 30V LITTELFUSE, 1210L020WR

