0881060.UR - FUSE BOARD MOUNT 60A 75VDC SMT
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: 0881060.UR
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺362.33
- Vergisiz Fiyat: ₺301.94
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 881 |
| Sigorta Tipi | Board Mount |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 2-SMD |
| Akım Değeri | 60 A |
| Voltaj Değeri (AC) | N/A |
| Voltaj Değeri (DC) | 75 VDC |
| Tepki Süresi | Fast Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 1.5 kA |
| Erime Değeri (I²t) | 1050 A² s |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 10 mm |
| Genişlik | 11.2 mm |
| Yükseklik | 6.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+100 °C |
| Sertifikasyon | cURus |
Etiketler: FUSE BOARD MOUNT 60A 75VDC SMT - 0881060.UR, 0881060.UR, Sigorta Bileşenleri

