0466.125NR - FUSE BRD MNT 125MA 125VAC/VDC
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: 0466.125NR
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺79.62
- Vergisiz Fiyat: ₺66.35
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SLIMLINE 466 |
| Sigorta Tipi | Board Mount |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Akım Değeri | 125 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | 125 VDC |
| Tepki Süresi | Fast Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 50 A |
| Erime Değeri (I²t) | 0.0004 A² s |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.18 mm |
| Genişlik | 1.52 mm |
| Yükseklik | 0.58 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+90 °C |
| Sertifikasyon | CSA, UL |
Etiketler: FUSE BRD MNT 125MA 125VAC/VDC - 0466.125NR, 0466.125NR, Sigorta Bileşenleri

