045403.5MR - FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: 045403.5MR
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺104.76
- Vergisiz Fiyat: ₺87.30
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | NANO 454 |
| Sigorta Tipi | Board Mount (Cartridge) |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 2-SMD, Square End Block |
| Akım Değeri | 3.5 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | 125 VDC |
| Tepki Süresi | Slow Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 50 A |
| Erime Değeri (I²t) | 26.53 A² s |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 6.1 mm |
| Genişlik | 2.69 mm |
| Yükseklik | 2.69 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
| Sertifikasyon | CSA, PSE, UL |
Etiketler: FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD - 045403.5MR, 045403.5MR, Sigorta Bileşenleri

