DCLT5R5105C - CAP.SUPER 1F 5.5V C TYPE
- Marka: KORCHIP
- Ürün Kodu: DCLT5R5105C
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺88.59
- Vergisiz Fiyat: ₺73.83
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Elektrik Çift Katmanlı Kapasitörler - Süper Kapasitörler |
| Üretici Firma | KORCHIP |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kapasitans | 1 F |
| Voltaj Değeri | 5.5 VDC |
| Tolerans | -20 % +80 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 1000 Hrs @ 85 °C |
| ESR | 50 Ohms |
| Çap | 21.5 mm |
| Uzunluk | 9.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
Etiketler: CAP.SUPER 1F 5.5V C TYPE - DCLT5R5105C, DCLT5R5105C, Kapasitörler

