Stokta
ATTEND
206A-SEAN-R03 - CONN.HDMI A TYPE SMT R/A W/O PEG W/O FLANGE
₺37.65
Vergisiz Fiyat: ₺31.38
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | HDMI Konnektörler |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 206A |
| Konnektör Tipi | HDMI A Type |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Cinsi | Female |
| Pin Sayısı | 19 Pins |
| Pin Aralığı | 0.5 mm |
| Kontak Tipi | Solder |
| Kontak Kaplaması | Phosphor Bronze+15U" Gold Plating |
| Dış Kaplaması | Brass+Nickel Plating |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+85 °C |
206A-SEAN-R03 - CONN.HDMI A TYPE SMT R/A W/O PEG W/O FLANGE
₺37.65
