Stokta
ATTEND
311A-50UAA-R - CONN.FPC 50PIN 0.50MM SMT R/A UPPER CONTACT
₺35.93
Vergisiz Fiyat: ₺29.94
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | FFC ve FPC Konnektörler |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 311A |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Pin Sayısı | 50 Pins |
| Pin Aralığı | 0.5 mm |
| Konektör/Kontak Türü | Upper Contact |
| Gövde Rengi | Ivory |
| Kapak Rengi | Black |
| Kontak Kaplaması | Phosphor Bronze+Tin+100U+Ni |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
311A-50UAA-R - CONN.FPC 50PIN 0.50MM SMT R/A UPPER CONTACT
₺35.93
