Stokta Yok
METHODE
ME-PLCC-32-AT - IC-SOCKET 32PIN PLCC
₺39.96
Vergisiz Fiyat: ₺33.30
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | PLCC Soketleri |
| Üretici Firma | METHODE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 213 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 32 (4x8) Pins |
| Satır Aralığı | 22.34 mm |
| Pin Aralığı-Post | 2.54 mm |
| Pin Aralığı-Birleşme | 1.27 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Tin |
| Kontak Malzemesi | Phosphor Bronze |
| Gövde Materyali | PBT |
| Central Support | N/A |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+105 °C |
ME-PLCC-32-AT - IC-SOCKET 32PIN PLCC
₺39.96
Hızlı Stok Bilgisi Al
