Stokta
CONNFLY
DS1009-24AT1WX-0A2 - IC-SOCKET 24PIN DUAL WIPE 0.6"(15.24MM)
₺2.60
Vergisiz Fiyat: ₺2.16
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Yay Yüklü Entegre Soketler |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1009 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 24 (2x12) Pins |
| Satır Aralığı | 15.24 mm |
| Pin Aralığı-Post | 2.54 mm |
| Pin Aralığı-Birleşme | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin |
| Kontak Malzemesi | Phosphor Bronze |
| Gövde Materyali | PBT |
| Central Support | W/O Central Support |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~+105 °C |
DS1009-24AT1WX-0A2 - IC-SOCKET 24PIN DUAL WIPE 0.6"(15.24MM)
₺2.60
