Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS9-1602E-YG-K/A - LCD CHARACTER 16X2 STN POSITIVE YELLOW GREEN 5V
₺259.67
Vergisiz Fiyat: ₺216.40
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Karakter LCDler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Ekran Formatı | 16x2 |
| Karakter Boyutu | 0.54x0.6 mm |
| Görüntüleme Alanı | 64.5x16 mm |
| Arka Işık Tipi | N/A |
| Arayüz/Sürücü Entegre | SPLC780D |
| Besleme Voltajı (Typ) | 3.3 V, 5 V |
| LCD Modu | N/A |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transmissive W.T 6:00 |
| Karakter Yazı Tipi | N/A |
| Dış Uzunluk | 84 mm |
| Dış Genişlik | 44 mm |
| Dış Yükseklik | 11.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
L-KLS9-1602E-YG-K/A - LCD CHARACTER 16X2 STN POSITIVE YELLOW GREEN 5V
₺259.67
