Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
L-KLS8-2170-02 - CONNECTOR PC PIN CIRC .041DIA 21.64MM TIN
₺8.50
Vergisiz Fiyat: ₺7.08
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Tekli Pin Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-2170 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Uç Tipi | PC Pin |
| Pin Ölçüsü-Flanş Üstü | 19.05 mm |
| Pin Ölçüsü-Flanş Altı | 2.08 mm |
| Uzunluk | 21.64 mm |
| Yalıtım | Non-Insulated |
| Kontak Malzemesi | N/A |
L-KLS8-2170-02 - CONNECTOR PC PIN CIRC .041DIA 21.64MM TIN
₺8.50
Hızlı Stok Bilgisi Al
