Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
L-KLS8-0519-SF-013 - SILICONE SQUARE ADHESIVE BLACK 13x13
₺2.08
Vergisiz Fiyat: ₺1.73
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Kablo Destekleyici ve Bağlayıcıları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0519 |
| Montaj Tipi | Self-Adhesıve |
| Açılış Ölçüsü | None |
| Uzunluk | 13 mm |
| Genişlik | 13 mm |
| Yükseklik | 3.3 mm |
| Panel Delik Ölçüsü | N/A |
| Malzeme Kalınlığı | N/A |
| Renk | Black |
L-KLS8-0519-SF-013 - SILICONE SQUARE ADHESIVE BLACK 13x13
₺2.08
Hızlı Stok Bilgisi Al
