Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS8-0513-GM-2518 - GROMMET PVC OR RUBBER GR-2518 SIZE TYPE
₺4.41
Vergisiz Fiyat: ₺3.67
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Kablo Destekleyici ve Bağlayıcıları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0513 |
| Montaj Tipi | Free |
| Açılış Ölçüsü | None |
| Uzunluk | None |
| Genişlik | 29.9 mm |
| Yükseklik | 7.2 mm |
| Panel Delik Ölçüsü | 18.9 mm |
| Malzeme Kalınlığı | None |
| Renk | Black |
L-KLS8-0513-GM-2518 - GROMMET PVC OR RUBBER GR-2518 SIZE TYPE
₺4.41
