Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS8-0238-LPT-23 - BARBED DISTANCE SNAP LOCK H=23.0mm NATURAL
₺11.19
Vergisiz Fiyat: ₺9.32
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0238-LPT |
| Tutma Tipi | Snap Lock |
| Yükseklik | 23 mm |
| Şasi PCB | 4.8 mm |
| Üst PCB | 4 mm |
| Materyal | Nylon 66+Ul94V-2 |
| Renk | Natural |
L-KLS8-0238-LPT-23 - BARBED DISTANCE SNAP LOCK H=23.0mm NATURAL
₺11.19
