Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS8-0237-LCA-10 - BARBED DISTANCE SNAP LOCK 10.0mm WHITE M2.54
₺6.23
Vergisiz Fiyat: ₺5.20
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | FASTPOINT |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 8399AA00 |
| Tutma Tipi | Snap Lock |
| Yükseklik | 9.5 mm |
| Şasi PCB | 3 mm |
| Üst PCB | 3 mm |
| Materyal | Pa66+Ul94V-2 |
| Renk | Natural |
L-KLS8-0237-LCA-10 - BARBED DISTANCE SNAP LOCK 10.0mm WHITE M2.54
₺6.23
