Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS8-01141-TE7508-GRAY - CONNECTOR TERMINAL PIPE SHAPE TE7508 GRAY
₺0.80
Vergisiz Fiyat: ₺0.67
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kablo Yüksükleri |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-01141 |
| Montaj Tipi | Free |
| Pin Çapı | 2.1 mm |
| Genel Uzunluk | 15 mm |
| Pin Uzunluğu | 15 mm |
| Genişlik | 5.5 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 20 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 0.75 mm² |
| Renk | Gray |
L-KLS8-01141-TE7508-GRAY - CONNECTOR TERMINAL PIPE SHAPE TE7508 GRAY
₺0.80
