Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS8-01109-FDFD5.5-250 - QUICK TERMINAL 7.40x9.40 YELLOW
₺2.93
Vergisiz Fiyat: ₺2.44
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Quick Disconnect Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-01109 |
| Montaj Tipi | Free |
| Cinsi | Female |
| Pin Aralığı | 7.4 mm |
| Sekme Genişliği | 9.4 mm |
| Genel Uzunluk | 25.5 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 12 -10 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 4 -6 mm² |
| Yalıtım | Fully Insulated |
| Kontak Malzemesi | Brass |
| Renk | Yellow |
L-KLS8-01109-FDFD5.5-250 - QUICK TERMINAL 7.40x9.40 YELLOW
₺2.93
