Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS8-01103-RVS2-4 - RING TERMINAL 6.6x21 BLUE M8 d2 4.3mm
₺2.85
Vergisiz Fiyat: ₺2.37
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Yuvarlak Tip Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-01103 |
| Montaj Tipi | Free |
| Terminal Tipi | Circular |
| Tırnak Boyutu | M8 |
| Kalınlık | 0.8 mm |
| Genişlik-Dış Kenarlar | 6.6 mm |
| Uzunluk | 21 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 16 -14 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 1.5-2.5 mm² |
| Yalıtım | End Insulated |
| Kontak Malzemesi | Copper |
| Renk | Blue |
L-KLS8-01103-RVS2-4 - RING TERMINAL 6.6x21 BLUE M8 d2 4.3mm
₺2.85
