Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS8-0101-LED-16.5 - LED DISTANCE SPACER 16.50mm NONE Ø4.00mm
₺0.66
Vergisiz Fiyat: ₺0.55
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | LED Distansları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0101 |
| Distance Tipi | Led Distance Spacer |
| Vida Dişli/Dişsiz | Unthreaded |
| Thread Size | None |
| Yükseklik | 16.5 mm |
| Dış Çap | 4 mm |
| İç Çaplar | 2.8 mm |
| Materyal | Nylon 66 |
| Renk | White |
L-KLS8-0101-LED-16.5 - LED DISTANCE SPACER 16.50mm NONE Ø4.00mm
₺0.66
