Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-PBS-M22-03 - SWITCH PUSH BUTTON 5A 125VAC OFF-ON
₺478.33
Vergisiz Fiyat: ₺398.61
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Push-Button Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | SPDT |
| Akım Değeri (AC) | 5 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Fonksiyon | On-Off |
| Çalıştırma Kuvveti | 400-700 gF |
| Aktüatör Tipi | Round/Embedded |
| Aktüatör/Kapak Rengi | N/A |
| Buton Üstü Yazı/Sembol | N/A |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Aydınlatma Voltajı | N/A |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Panel Kesim Ölçüsü | 22 mm - Round |
| Özellikler | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +55 °C |
L-KLS7-PBS-M22-03 - SWITCH PUSH BUTTON 5A 125VAC OFF-ON
₺478.33
