Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-MT-08 - SWITCH MULTI FUNCTION 10.4x10.4 SMD
₺36.60
Vergisiz Fiyat: ₺30.50
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Çoklu Fonksiyon Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-MT |
| Montaj Tipi | SMT |
| Boyutu | 10x10 mm |
| Çalıştırma Kuvveti | N/A |
| Actuator | 4 Directions/Center Push |
| Akım Değeri | 20 mA |
| Voltaj Değeri | 15 VDC |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
L-KLS7-MT-08 - SWITCH MULTI FUNCTION 10.4x10.4 SMD
₺36.60
