Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-MSS-1250-W - SWITCH SLIDE 1P2T 300mA 6V On-On THT V/T
₺12.11
Vergisiz Fiyat: ₺10.09
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sürgülü Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | On-On |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 300 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 6 V |
| Aktüatör Uzunluğu | 2 mm |
| Aktüatör Tipi | Standart |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
L-KLS7-MSS-1250-W - SWITCH SLIDE 1P2T 300mA 6V On-On THT V/T
₺12.11
