Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-MS-102-A1 - SWITCH TOGGLE 2A 250VAC 1POLE ON-ON
₺44.64
Vergisiz Fiyat: ₺37.20
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Toggle Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-MS |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | SPDT |
| Fonksiyon | On-On |
| Akım Değeri (AC) | 2 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Aktüatör Uzunluğu | 10.4 mm |
| Aktüatör Tipi | Round |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | None |
| Panel Kesim Ölçüsü | 6.4 mm - Round |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +85 °C |
L-KLS7-MS-102-A1 - SWITCH TOGGLE 2A 250VAC 1POLE ON-ON
₺44.64
