Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-LPB-M16-02D-R - SWITCH PUSH BUTTON OFF-(ON) RED ROUND M16 TYPE
₺262.24
Vergisiz Fiyat: ₺218.53
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Push-Button Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | Panel Mount |
| Devre | N/A |
| Akım Değeri (AC) | 3 A |
| Akım Değeri (DC) | N/A |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 V |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Fonksiyon | Off-Mom |
| Çalıştırma Kuvveti | 300-500 gF |
| Aktüatör Tipi | Round/Embedded |
| Aktüatör/Kapak Rengi | Silver |
| Buton Üstü Yazı/Sembol | No Marking |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | LED/Red |
| Aydınlatma Voltajı | 1.8 V AC/DC |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Panel Kesim Ölçüsü | 16 mm - Round |
| Özellikler | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +55 °C |
L-KLS7-LPB-M16-02D-R - SWITCH PUSH BUTTON OFF-(ON) RED ROUND M16 TYPE
₺262.24
