Stokta Yok
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-KW3-OZ-C123233L4 - SWITCH MICRO 16A 125/250VAC SPDT BLACK
₺40.31
Vergisiz Fiyat: ₺33.59
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikro Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-KW3 |
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Devre | SPDT |
| Akım Değeri (AC) | 16 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 V/250 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Bağlantı Stili | Quick Connect 4.7 mm |
| Çalıştırma Kuvveti | N/A |
| Aktüatör Tipi | Middle Lever |
L-KLS7-KW3-OZ-C123233L4 - SWITCH MICRO 16A 125/250VAC SPDT BLACK
₺40.31
Hızlı Stok Bilgisi Al
