Stokta
KLS ELECTRONIC
L-KLS7-ID-1124 - SWITCH DETECTOR 100MA 30V SPST THT V/T
₺8.34
Vergisiz Fiyat: ₺6.95
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Dedektör Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-ID |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | SPST |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 100 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 30 V |
| Hareket Mesafesi | N/A |
| Aktüatör Tipi | Angled Toggle (Detector) |
| Bağlantı Stili | PC Pin |
| Çalıştırma Kuvveti | 30-70 gF |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |
L-KLS7-ID-1124 - SWITCH DETECTOR 100MA 30V SPST THT V/T
₺8.34
